Спортивне свято «Пліч-о-пліч»

Сьогодні в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбулось спортивне свято «Пліч-о-пліч», битва першокурсників.
Захід був організований у спортивній залі головного навчального корпусу ДУІТЗ за адресою: вул. Кузнечна, 1.

Під час заходу першокурсники, які розділилися на декілька команд, взяли участь у різних спортивних конкурсах і 5 естафетах.

Після підрахунку результатів усіх естафет було виявлено переможців: перше місце посіла команда КБдруге – ІПЗ, а третє – КН-1.

Ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко нагородив усіх переможців почесними грамотами та приємними подарунками.

Особлива подяка головам профспілок студентів Анастасії Склярук та Людмилі Гальчинській за смаколики й призи!

Вітаємо наших переможців!