З днем працівників освіти!

Щороку в жовтні в Україні відзначають день працівників освіти. У 2023 році День вчителя відзначають 1 жовтня. Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День освітянина офіційно почали відзначати 11 вересня, коли було видано Указ Президента України. Учитель – одна з найпопулярніших та найскладніших професій, адже хороший педагог повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й налаштовувати на позитив та досягнення мети, а також бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. У ДУІТЗ також дуже багато гарних педагогів, висококваліфікованих професорів та викладачів, які кожного дня невпинно працюють задля того, щоб студенти отримували не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. Сьогодні ДУІТЗ вітає всіх викладачів нашого закладу з професійним святом і бажає, щоб у кожного завжди були талановиті, здібні та вдячні студенти. Отримуйте від своєї роботи задоволення!