Студенти, викладачі й співробітники ДУІТЗ долучилися до написання ХХІІІ Радіодиктанту національної єдності

Сьогодні Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку відзначає День української писемності та мови. Традиційно студенти, викладачі й співробітники ДУІТЗ долучилися до написання ХХІІІ Радіодиктанту національної єдності. Авторкою тексту «Дороги України» стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Текст читав актор театру й кіно Олексій Гнатковський.
Пряма трансляція на хвилях Українського Радіо зарядила енергією й об’єднала усіх учасників заходу.

Наприкінці заходу співробітниця бібліотеки Теодосія Сокотуха надихнула своєю проникливою й щирою поезією.

Вітаємо всіх з Днем української писемності та мови й дякуємо кожному, хто долучився до нашого заходу!