Запрошуємо на цікаву екскурсію

Тематична екскурсія до музею зв’язку ДУІТЗ

Шановні студенти та викладачі

На честь Дня працівників радіо, зв’язку та телебачення України наш університет запрошує всіх охочих відвідати тематичну екскурсію до музею зв’язку ДУІТЗ.
Захід відбудеться 16 листопада з 13:00 до 15:00 на другому поверсі головного навчального корпусу ДУІТЗ за адресою: вул. Кузнечна, 1.

Під час екскурсії ви зможете дізнатись про всі основні етапи розвитку електрозв’язку, подивитесь велику колекцію експонатів музею, а також цікаво проведете час.

Наприкінці екскурсії на вас чекає цікава вікторина з призами.

Музей зв’язку ДУІТЗ існує з 2005 року, та його колекція періодично поповнюється. Зараз тут знаходиться понад 300 різних експонатів, які представляють усі основні етапи розвитку електрозв’язку: апарати телеграфного й телефонного зв’язку, радіоприймачі, телевізійна техніка, відеомагнітофони.

Приєднуйтесь! Чекаємо на кожного з вас!