У ДУІТЗ відбулася тематична екскурсія до музею зв’язку

Сьогодні в нашому університеті на честь Дня працівників радіо, зв’язку та телебачення України відбулася тематична екскурсія до музею зв’язку ДУІТЗ, а також була організована книжкова виставка про історію розвитку зв’язку. Захід провели для студентів Фахового коледжу зв’язку та інформатизації й співробітників, викладачів і студентів університету.

Під час екскурсії всі присутні дізнались про основні етапи розвитку електрозв’язку та ознайомилися з великою колекцією експонатів музею, також студенти поставили свої запитання з історії розвитку університету.

Наприкінці екскурсії керівник навчально-наукового центру виховної роботи Надія Сафонова та завідувачка бібліотеки університету Олена Грищенко провели тематичну вікторину й нагородили переможців призами – портативними радіоприймачами.

Дякуємо всім за те, що приєдналися, та бажаємо завжди залишатися на зв’язку і зустрітися знову наступного року!