Пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років.

Сьогодні, 25 листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років.

У ДУІТЗ також у цей день щорічно вшановують пам’ять жертв голодоморів в Україні. «Сьогодні нашим спільним обов’язком є вшанування пам’яті тих, хто загинув від цих страшних подій, і передавання її наступним поколінням. Також у кожного є можливість о 16:00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та до Всеукраїнської акції «Запали свічку», під час якої всі охочі можуть принести свічки до пам’ятників жертвам або запалити вогник на підвіконні на згадку про жертв цього терору.
Цьогоріч бібліотека ДУІТЗ презентує виставку-реквієм, яка висвітлює історію Голодомору й події, що цьому передували.
В умовах нинішньої російської агресії наша пам’ять про Голодомор 1932– 1933 років є чинником суспільної мобілізації українців та світової спільноти для протидії агресору.
Відтак вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!» – зазначив ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко