Наші студенти відвідали прем‘єру «Я помщуся світу любовʼю…»

Усупереч подіям сьогодення мистецтво в Одесі вирує! 28.11.2023 р. студенти ДУІТЗ відвідали вражаючу премʼєру вистави-перформансу в Одеському академічному музично-драматичному театрі імені В. Василька «Я помщуся світу любовʼю…».
Перформанс створений митцями театру за віршами українських поетів Розстрілянного Відродження та шістдесятників. Креативний погляд молодої режисерки Валерії Романко , прониклива гра акторів, яскравий музичний супровід … – все вразило глядачів! Вистава відбувалася  в камерному форматі «глядач на сцені»: кожен присутній відчув себе частиною історії , яку відтворили митці на сцені театру! Наші студенти, безперечно, збагатилися знаннями про видатних людей, отримали задоволення від поезії, усвідомили цінність культури в державотворенні та памʼяті про страшні жертви на шляху до свободи.