Студенти ДУІТЗ ознайомилися з життям південних медіа

Студенти та викладачі кафедри міжнародних вiдносин,  суспiльних комунiкацiй та IT-права  факультету БСК ДУIТЗ 22 грудня взяли участь у роботi  конференцii, що відбулася у Media Centre Ukraine ЗМІ, «Blackout Odesa Conference: як живуть та розвиваються південні медіа».
На заході обговорювали важливі й болючi теми: останні два роки не були простими ані для журналістів регіону, ані для видань – війна та загибель колег, окупація Херсонщини, постійні обстріли, відсутність електроенергії, грошей та, звісно, еміграція частини журналістської спільноти.
Це був дуже важливий і цікавий досвід для професійного розвитку: студентам вдалося побачити як працюють журналісти, ознайомитися з різними точками зору щодо майбутнього журналістики та дізнатися про цікаві проєкти для молоді й початківців у сфері медіа.

Під час конференції були обговорені можливості подальшої співпраці з представниками Комітету виборців України та Інституту масової інформації.