8 березня – Міжнародний жіночий день

Шановні та чарівні жінки, дівчата!

Щиро вітаю Вас з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це свято дарує надію, наповнює світ ніжністю, красою, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ.

Неоціненний Ваш внесок у роботу та розвиток Університету. Старанно навчаючись, працюючи з повною віддачею, Ви створюєте в колективі атмосферу взаємної поваги, гармонії і довіри.

Бажаю Вам міцного здоров’я, теплоти, любові, миру та жіночого щастя! Нехай у цей день здійсняться всі Ваші мрії.
Хай кожен день приносить радість і тепло, а на душі завжди буде сонячно.

Ви прикрашаєте світ, наповнюєте його теплом та добром. Своєю працею й наполегливістю Ви робите його кращим, більш досконалим та справедливим.

Ми вдячні Вам за Вашу жіночість, теплоту, терпимість, натхненність і за ставлення до роботи. Ми дякуємо Вам за те, що Ви створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємної поваги та гармонії – всього того, що дуже потребує наше суспільство.

Зі святом Вас, наші дорогі колеги!

ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко