Підписано Меморандум про співпрацю з Маріїнським ліцеєм

21 березня 2024 року між Державним університетом інтелектуальних технологій і звʼязку і Маріїнським ліцеєм було підписано Меморандум про співпрацю.

Маріїнський ліцей – один з найдавніших та найвідоміших навчальних закладів міста Одеси й Одеської області. Його історія починається у 1858 р., коли з дозволу піклувальника Одеського навчального округу, відомого хірурга М.І. Пірогова було відкрито трьохкласний дівочий пансіон у будинку Рокка на Соборній площі. В цьому пансіоні давав показові уроки з анатомії М.І. Пірогов. У 1867 р. гімназія стала міською. З тих пір навчальний заклад виховав не одне покоління одеситів.

Головні напрями співпраці з ДУІТЗ:
– студенти факультету бізнесу та соціальних комунікацій будуть проходити виробничу та переддипломну практики і виконувати дипломні проєкти, магістерські роботи здобувачів вищої освіти у Маріїнському ліцеї;
– заплановано залучення обдарованих учнів ліцею до спільної наукової роботи на кафедрах, участі в олімпіадах, конкурсах, ініційованих Міністерством освіти і науки України, надання допомоги учням під час підготовки до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України;
– спрямування відповідно до професійних якостей у межах навчання у профільних ІТ-класах, гуртках і факультативах за напрямами: «Робототехніка», «Програмна інженерія», «Компютерна інженерія», «Кібербезпека», «Менеджмент в ІТ-секторі», «Продуктовий менеджмент та маркетинг в ІТ», «Цифровий маркетинг»;
– організація зустрічей зі старшокласниками та їхніми батьками для ознайомлення й популяризації основних напрямів діяльності університету.

Підписання Меморандуму відбулося завдяки ініціативі й активній участі керівництва університету.