Бажаєте перевірити свій рівень англійської мови?

Не пропустіть!
18 квітня 2024 року о 14:00 кафедра лінгводидактики та іноземних мов ДУІТЗ запрошує студентів 1-2 курсів усіх факультетів узяти участь в олімпіаді з англійської мови!

Наша мета – це популяризація англійської мови. Англійська є мовою міжнародного спілкування. Вона допоможе вам знайти приятелів з різних країн та підтримувати зв’язок з людьми з усіх куточків світу. Багато міжнародних компаній вимагають знання англійської мови від своїх співробітників, оскільки це дозволяє ефективно спілкуватися з клієнтами й колегами з інших країн, тому англійська мова надає гарні кар’єрні можливості в будь-якій сфері.

Склад журі:
ЮЛІЯ КУЗЬМЕНКО, в.о. завідувача кафедри лінгводидактики та іноземних мов;
НАТАЛЯ БУЛГАРУ, старший викладач;
КАТЕРИНА ДЯКУН, старший викладач;
ОЛЕНА МЕДВЕДЄВА, старший викладач;
ОЛЕНА РАДІУС, старший викладач.

Олімпіада з англійської мови відбуватиметься в головному навчальному корпусі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку за адресою: вул. Кузнечна, 1, ауд. 309.

Прийом заявок до 17 квітня 2024 року.

Встигніть зареєструватись за посиланням

Чекаємо на всіх!!!