В університеті стартує нова навчальна програма від lifecell

Запрошуємо долучитись до презентації з нагоди відкриття навчальної програми для студентів 3-5 курсів Telecom GO від lifecell.

Telecom GO – це програма для студентів інженерних професій від експертів lifecell, які поділяться сучасною експертною думкою та покажуть можливості телеком-індустрії.

Програма надасть тобі можливість доєднатись до технічної дирекції, де створюється архітектура всієї мобільної мережі. Саме мобільна мережа є основою доступу до різноманітних послуг і сервісів, що вже є невід’ємною частиною нашого життя і дають можливість бути завжди на зв’язку з нашими рідними.

У цій програмі ти:
– побачиш, як теорія працює на практиці;
– отримаєш практичні й актуальні знання функціонування мережі;
– ознайомишся з роботою мобільного оператора та різними напрямами інженерних професій у цій сфері;
– отримаєш можливість розпочати свій кар’єрний шлях і здобути перший досвід інженера.

Ми сподіваємося, що наша любов до телеком-світу стане спільним захопленням і що ти доєднаєшся до родини lifecell як майбутній співробітник. Тож, GO до Telecom разом з нами!

Презентація програми Telecom GO від lifecell відбудеться у
четвер 09.04.2024 о 14:30

Нарада Microsoft Teams

Натисніть тут, щоб приєднатися до презентації