ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

В Університеті відбувся День абітурієнта

Сьогодні, 27 квітня, в актовій залі головного навчального корпусу Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку пройшов День абітурієнта.

Гості мали змогу приєднатися до заходу як безпосередньо в актовій залі університету, так і віртуально, через платформу Zoom.
Професійний організаційно-технічній супровід заходу організовано командою під керівництвом в.о. зав.кафедри радіоелектронних систем і технологій, к.т.н. Сергія Сідня. На захід завітали випускники навчальних закладів Одеси й Південного регіону, їхні батьки та друзі.

Ведучий заходу, старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Роман Царьов нагадав, хоча ДУІТЗ з’явився в 2020 році шляхом об’єднання Одеської національної академії зв’язку (ОНАЗ) імені О.С. Попова і Одеської державної академії технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ), історія нашого закладу більш ніж 100-річна. 

Ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко у привітальному слові наголосив, що наш університет має одну головну перевагу перед іншими ЗВО Одеси й регіону: ми пропонуємо базову освіту з 19 спеціальностей, які саме зараз мають великий попит у країні та за її межами. Сьогодні ДУІТЗ – це 4 факультети, 19 кафедр та 2 відокремлених структурних підрозділи. 

Про відкриття в ДУІТЗ у новому навчальному році єдиної в Україні програми навчання «Кіберпсихологія» розповіла проректор з навчальної роботи, доктор наук з державного управління, професор Світлана Хаджирадєва.

Докладно про етапи вступної кампанії розповіла секретар Приймальної комісії ДУІТЗ Таїсія Похлебіна. Вона зазначила, що в цьому році треба скласти НМТ з чотирьох предметів, три з них є обов’язковими, один – на вибір. Також цьогоріч не передбачено вступ за мотиваційними листами, тому всім майбутнім вступникам треба пройти реєстрацію на тестування й обов’язково скласти НМТ. Мінімальний прохідний бал з усіх предметів, також вище ніж був в минулому році, це – 130 балів.

Про особливості навчання на факультеті інформаційних технологій та кібербезпеки у своїй промові доповів декан факультету, проф. Євген Васіліу.
Більш докладно про переваги спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації» розповів к.т.н, доцент кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Віталій Кільдішев. Про партнерів та стейкхолдерів факультету, новітнє обладнання, додаткові можливості для студентів, практику та працевлаштування розповів гостям заходу доцент кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Сергій Стайкуца.

Також про переваги навчання на спеціальностях 123 «Комп’ютерна інженерія» і 126 «Інформаційні системи та технології» розказав старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Роман Царьов.

Про особливості навчання на факультеті телекомунікацій та радіотехніки розповів в.о. декана факультету, к.т.н. Віктор Русаловський. Старший викладач кафедри систем електронних комунікацій Ігор Макаров також розповів про переваги навчання та спеціальності на цьому факультеті. 

Історія створення, спеціальності факультету електроніки, автоматизації та метрології були представлені старшим викладачем кафедри фізико-математичних наук Олексієм Мірошниченком та к.т.н., доцентом кафедри електроніки, транспортних технологій та логістики Таїсією Похлебіною.

ДУІТЗ – це не тільки технічні науки, а й низка трендових та актуальних гуманітарних спеціальностей. Про гуманітарні спеціальності й особливості навчання на факультеті бізнесу та соціальних комунікацій розповіла к.ф.н., в.о.завідувача кафедри публічного управління та цифрової економіки Олександра Цира. Присутнім також було презентовано освітні програми кафедри публічного управління та цифрової економіки: ОП “Цифрова економіка”, ОП “Економіка підприємства” за спеціальністю 051 “Економіка” й єдину в Україні ОП «‎Публічне управління інноваційними та інформаційними екосистемами»‎ за спеціальністю 281«‎Публічне управління та адміністрування»‎. Під час навчання за цією освітньою програмою в ДУІТЗ студенти передусім отримають практичні навички, які допоможуть їм керувати IT-країною й реалізовувати державні цільові програми і проєкти.

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024