10 травня в ДУІТЗ відбувся черговий День абітурієнта

Захід проходив у дистанційному форматі. Команда  ДУІТЗ презентувала гостям історію університету, спеціальності, за якими можна здобувати освіту, особливості навчання та переваги ДУІТЗ. Окрему увагу було приділено особливостям цьогорічної вступної кампанії.

Участь у заході взяли учні випускних класів навчальних закладів Одеси й області. Також на заході були присутні представники Одеського фахового коледжу транспортних технологій. Після презентації, у блоці «Інтерактивне спілкування», команда ДУІТЗ надала відповіді на чисельні запитання наших гостей. Учасники цікавилися, в якому форматі відбувається навчання в університеті, які є пільги під час вступу,  чи будуть проходити ще подібні заходи. Інтерес викликали сертифікатні програми нашого університету та можливість отримати сертифікати.

Зазначимо, що цей захід – лише один з багатьох запланованих.
Слідкуйте за нашими анонсами на сайті університету, в соцмережах та у TikTok