ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

14 травня в ДУІТЗ у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України було проведено захід для студентів

14 травня в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України було проведено захід для студентів перших курсів факультету інформаційних технологій та кібербезпеки, старших курсів КБ Фахового коледжу зв’язку та інформатизації ДУІТЗ.

На зустрічі були присутні декан факультету інформаційних технологій та кібербезпеки, д.т.н., проф. Євген Васіліу, в.о. завідувача кафедри національної безпеки та управління суспільним розвитком, професор, доктор наук Тетяна Безверхнюк і співробітники факультету ІТК.

Модератор заходу – доцент каф. КБ та ТЗІ, помічник декана ФІТК Сергій Стайкуца.

Заявлена мета заходу — навчити основам кібербезпеки, вмінню виявляти та протидіяти маніпуляціям і дезінформації в медіа, особливо в умовах гібридної війни. 

Під час заходу випускниця ДУІТЗ, а нині старший оперуповноважений 1-го сектору управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Тетяна Шміголь розказала студентам про завдання Департаменту кіберполіції Національної поліції України, про кейси з виявлення інтернет-шахрайства, маніпуляції та дезінформації в медіа, про методи протидії кіберзлочинам під час війни в України.

Протягом заходу учасники мали змогу отримати прикладні поради для захисту своїх даних і виявлення фейкових новин.

Дякуємо організаторам заходу та Департаменту кіберполіції Національної поліції України за корисну інформацію для наших студентів! До нових зустрічей!

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024