Ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко відвідав Меджимурський політехнічний університет (Хорватія)

З 13 до 17 травня 2024 р. в межах проєкту Erasmus+ № 2022-HR01-KA171-HED-000074010 ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко відвідав Меджимурський політехнічний університет у Чаковці (Хорватія).
Під час візиту було підписано Меморандум про співпрацю між нашими закладами освіти й досягнуто домовленості щодо подальшої взаємодії в науковій та освітній галузях з метою інтернаціоналізації вищої освіти. Також було вивчено досвід університету-партнеру щодо запровадження технічних спеціальностей з комп’ютерних технологій, запуску нових курсів і магістерських програм, а також пошук можливостей для підвищення ефективності впровадження європейської освітньої системи в ДУІТЗ.