Президент нагородив вчених ДУІТЗ орденом «За заслуги»

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки».
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено:
БАЗИКУ Сергія Костянтиновича — голову наглядової ради Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку,
БОРЯКА Костянтина Федоровича — професора кафедри Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку,
БОРЯКА Максима Костянтиновича — наукового розробника військового спорядження.
Наші вчени є розробниками конче потрібного для військових спеціального маскувального плаща. Їх винахід дозволяє врятувати життя військовим.

Вітаємо наших вчених з високою нагородою!