У ДУІТЗ відбулась ігрова сесія настільної гри «TimeUp»

Сьогодні за підтримки факультету інформаційних технологій та кібербезпеки в ДУІТЗ відбувся цікавий захід — ігрова сесія настільної гри «TimeUp».

Проєкт «TimeUp» у межах молодіжної програми UPSHIFT реалізується за підтримки ЮНІСЕФ, уряду Японії та команди Лідери Думок.

«TimeUp» — це не просто настільна гра, а ефективний інструмент для опанування кращих методів управління часом, який відкриває перед студентами можливості для досягнення балансу в щоденному житті.

Студенти перших курсів ФІТК під керівництвом к.пед.н., ст. викладача кафедри лінгводидактики та іноземних мов Наталі Московчук отримали можливість в ігровій формі засвоїти принципи управління часом як найважливішим ресурсом у житті людини.

Ведучі гри — студенти коледжу зв’язку та інформатизації Ілля Арсеньєв та Олександра Бачинська.

Що відбувалося під час гри?

– Вивчення 3 методів тайм-менеджменту: учасники засвоїли теорію та на практиці використали знання під час гри.

– Розважальний формат: студенти не просто весело провели час, а й дізналися нову інформацію.

– Веселе спілкування: гра забезпечила чудову можливість для учасників поспілкуватися та попрацювати разом у команді.

– Вплив на майбутнє: студенти отримали інформацію про планування своєї діяльності, встановлення пріоритетів та визначення важливості завдань.

Усе це стане в пригоді в їхньому подальшому навчанні та професійному розвитку.