Директор АНРВУ Оксана Бровко поділилася враженнями про наших студентів-журналістів

Асоціація «Незалежні регіональні видавці України» (АНРВУ) працює з понад сотнею регіональних медіа по всій країні. Також долучається до розвитку молоді через реалізацію навчальних програм, освітніх турів тощо. Нещодавно АНРВУ організувала навчальний тур до Копенгагена на Всесвітній медійний конгрес для кількох студенток спеціальності «Журналістика» Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Директор АНРВУ Оксана Бровко поділилася своїми враженнями не тільки про роботу конгресу, але й розповіла про рівень підготовки та мрії наших студентів.
«Ми постійно долучаємо молодих спеціалістів до навчання з міжнародними експертами. Адже різні підходи та погляди у професії важливі, — говорить Оксана Бровко. — Зовсім нещодавно завдяки зусиллям Асоціації у співпраці з колегами з Politikens Media Group нам вдалося організувати навчальний тур до Копенгагена на Всесвітній медійний конгрес для кількох студенток спеціальності «Журналістика» із Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Дівчата активно вивчають професію та мають амбітні плани, аби тема України завжди звучала у світі, і не лише через війну, а через досягнення, якими ми можемо пишатися. Так, студентка другого курсу Аріанна Заносьєва, зосереджується на піарі, щоб розповідати про українських діячів, допомагати доносити їхні голоси та творчість іноземцям. Учасниця стаді-туру — першокурсниця Катерина Міхно разом зі своєю родиною пережила два місяці окупації в Маріуполі. Під час евакуації вона потайки вивезла фотографії розтрощеного міста, що було дуже ризиковано. Зараз це — правдивий фотодоказ руйнівної російської машини, яка продовжує знищувати наші території. Студентка-першокурсниця Олена Буцмай мріє створити власний YouTube-канал, щоб розповідати про Україну, її історію, культуру та сучасні модні тренди іноземцям у форматі «молодь для молоді».
Оксана Бровко сподівається на подальшу плідну співпрацю з нашим Університетом.