Університет продовжує системну роботу з партнерами та стейкхолдерами

Ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександр Назаренко та Голова правління громадської організації «Асоціація керівників закладів  освіти м. Одеси» Наталя Мясіщева підписали меморандум про співпрацю.

В основі співпраці — спільні комунікативні заходи, студентська практика для здобувачів освіти багатьох спеціальностей нашого університету, профорієнтаційна й наукова діяльність, консультування тощо.

Обмін досвідом та ідеями, різнобічна експертиза, спільне бачення й цінності, бажання якісних змін — усе це стане надійним фундаментом співпраці.

Громадська організація «Асоціація керівників закладів освіти м. Одеси» була створена у 2020 році, як реакція керівників закладів загальної освіти на нові виклики, що стали перед освітянами під час реформування шкільної освіти. Головна мета організації — загальне сприяння збереженню високого статусу педагога, підвищення ролі освіти та науки в державі, захист спільних інтересів членів асоціації.