Наши співробітники взяли участь у регіональному семінарі «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні

20 вересня начальник відділу ліцензування та акредитації Штовба Юлія Олексіївна та доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та маркетингу, гарант ОНП 073 “Менеджмент” Олена В’ячеславівна Станіславик взяли участь у регіональному семінарі «Cучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», який був організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти на базі Одеського державного університету внутрішніх справ.

🔹️Захід об’єднав освітян закладів вищої освіти Одеського регіону для обговорення нових підходів до акредитації освітніх програм та їх якості, постакредитаційний моніторинг та впровадження євроінтеграційних стандартів в українську систему вищої освіти.

Щиро вдячні Національному агентству за надану можливість обміну досвідом, приєднанні до дискусії та отриманні вичерпних відповідей на численні питання задля покращення якості освітнього процесу в ДУІТЗ.

Зустріч була цікавою, змістовною, інноваційною!