Університет запрошує на цікаві тренінги

Зараз ми анонсуємо серію тренінгів з розвитку життєстійкості. Життєстійкість – це здатність особистості витримувати стресові ситуації, зберігаючи свій внутрішній баланс, без зниження успішності діяльності.

Життєстійкість ґрунтується на вмінні знаходити та використовувати внутрішні та зовнішні ресурси для подолання життєвих труднощів. Однак щоб навчитися використовувати ресурси, необхідно знати про них, які вони бувають та які саме ресурси допоможуть конкретній людині.

Отже, ми запускаємо серію тренінгів, що спрямовані на розвиток життєстійкості. На тренінгах ми будемо говорити про ресурси внутрішні й зовнішні, їх вплив на наш добробут і те, яку силу вони нам надають. Також ми будемо вчитися звертатись до них та використовувати.

Перший тренінг серії присвячений темі “Індивідуальність”. Він відбудеться у п’ятницю, 27 вересня, о 16:00 у ДУІТЗ (м. Одеса, вул. Кузнечна, 1) кафедра соціально-гуманітарних наук.

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОЙДІТЬ РЕЄСТРАЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ, ОСКІЛЬКИ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА