Майбутнім журналістам розказали про їхні права й обов’язки

25 вересня 2024 р. здобувачі вищої освіти, що навчаються на факультеті бізнесу та соціальних комунікацій ДУІТЗ за спеціальністю 061 Журналістика (освітня програма «Реклама та зв’язки з громадськістю»), взяли участь в інформаційно-освітньому заході, який було проведено на базі організації-стейкхолдера – Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського. Під час лекції-обговорення за темою «Законодавство України у медійній сфері» адвокат Микола Крутій, представник Центру безоплатної первинної правничої допомоги нашого міста, відповів на питання слухачів. А студентів цікавили відповіді на питання: які основні закони регулюють медійну сферу в Україні; які існують механізми захисту прав журналістів; як захищати свої професійні права; які санкції передбачені за поширення дезінформації; яким чином регулюється реклама в медіа; які правові наслідки можуть настати за порушення законодавства тощо.
На думку в.о. завідувача кафедри журналістики, соціальних комунікацій і ІТ-права Олексія Кокорєва та доцента кафедри Тетяни Коляди-Березовської такі заходи для майбутніх журналістів сприяють урізноманітненню методики викладання й оптимізації навчання за обраним фахом.