Богу – душа, життя – Україні, а честь – для себе

зустріч

1 жовтня на день Покрови Пресвятої Богородиці в бібліотеці університету традиційно відзначили державне свято – День захисників і захисниць України та День українського козацтва й провели тематичний захід за участі підполковника, к.пед.н., доцента факультету ВМС ОНМА, учасника територіальної оборони Одеси Дяченко Василя Івановича.

У заході брали участь завідувач бібліотеки та головний бібліотекар, які привітали зі святом, декламували авторські поезії Сокотухи Т.С. та Віктора Пахмурного. Василь Дяченко провів екскурс від доби Козаччини до Української повстанської армії й до Збройних Сил України, чим захопив присутню молодь та заохотив до активного обговорення нагальних тем.

Вдячні студентам, співробітникам, викладачам – Наталії Московчук, Людмилі Бубенцовій, Надії Сафоновій за активну громадянську позицію й небайдужість.

Слава Збройним Силам України, завдяки яким цей захід став можливим!