Кафедра менеджменту та маркетингу ДУІТЗ почала співпрацю з міжнародною компанією “Deloitte”

Завдяки нашому співробітництву студенти та випускники:
– завжди отримуватимуть інформацію про актуальні вакансії;
– отримають можливості підвищення кваліфікації, наприклад, спецкурс From Start-up to IPO, школа аудиту The Big Audit Theory тощо;
– почнуть залучати представників “Deloitte” на гостьові лекції та на ярмарки вакансій.
Перша гостьова лекція для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» та 051 «Економіка» відбудеться 11 жовтня об 11.00 у форматі Zoom конференції.
Тема: «Розпочни свою історію з “Deloitte”: поради для успішного проходження співбесіди у міжнародну компанію».
Спікери: Анна Білик, старша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця “Deloitte” і Вікторія Шевлюк, молодша спеціалістка з розвитку бренду роботодавця “Deloitte”.

Посилання: https://us04web.zoom.us/j/8750953919?pwd=Z3IzNmlwcTkwMXE4K0xhRGVqZUJOQT09
Код доступу: 7L050X
Готуйте блокноти та долучайтеся!