Запрошуємо на гостьову лекцію Петра Олара

Шановні студенти-журналісти!

12 жовтня об 11:00 у ДУІТЗ відбудеться гостьова лекція з литовським кінорежисером українського походження, який зосереджений на зйомках документального кіно, Петром Оларом. Лекція відбудеться у форматі онлайн-конференції в Zoom.

Петро Олар – відомий кінорежисер, автор 70 документальних фільмів.

Пароль: 0EakRx

Олар Петро Михайлович – український та литовський кінорежисер, журналіст, письменник, оператор, член Національної спілки журналістів України, Спілки Журналістів Литви і Міжнародної федерації журналістів.
З 2013 року й нині – директор, продюсер та режисер студії «АРАТТАФІЛЬМ» (Литва), а також – директор ТОВ «Аратта тур Карпати», режисер студії «Аратта» (з 09.2005), автор 7 книг, 50 документальних картин, з яких 7 відзначено міжнародними преміями.

Нині литовський кінорежисер активно створює незалежне авторське документально-художнє кіно в Литві та Україні.

Долучайтеся! Буде дуже цікаво.
Давайте створювати історії разом!