Студенти-журналісти і викладачі факультету бізнесу та соціальних комунікацій побували на екскурсії на Одеській кіностудії

15 вересня 2023 року студенти-журналісти і викладачі факультету бізнесу та соціальних комунікацій ДУІТЗ побували на екскурсії на Одеській кіностудії. Під час цього заходу всі присутні мали можливість подивитись унікальний Музей історії одеського кінематографу та побачили локації, на яких знімали відомі кінофільми Одеської кіностудії, а саме: «Д’Артаньян і три мушкетери», «Місце зустрічі змінити не можна», «Весна на Зарічній вулиці». Також відвідувачі переглянули експонати Музею техніки кіно й відвідали прототип гримерної кімнати «королеви екрану» Віри Холодної, змогли приміряти різні костюми, капелюхи. Найважливішим є те, що під час цієї екскурсії студенти змогли набути прекрасний досвід для подальшої роботи у сфері журналістики, реклами, піару, маркетингу тощо. Дякуємо екскурсоводам за цікавий захід і можливість доторкнутись до частинки історії минулого!