Відбулася гостьова лекція зі спікером компанії YouControl Анатолієм Пясецьким

10 жовтня в ДУІТЗ відбулася гостьова лекція для студентів і викладачів факультету інформаційних технологій та кібербезпеки зі спікером компанії YouControl Анатолієм Пясецьким. Спілкування проходило в межах предмету «Конкурентна розвідка» для магістрів спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації». Лекція була організавана у форматі онлайн-конференції в Zoom. Під час зустрічі студенти розглянули систему YouControl та ексклюзивний онлайн-інструмент цієї системи для пошуку нових партнерів, клієнтів і аналізу різних сфер бізнесу України YC.Market та поставили гостю свої запитання. Попереду у студентів активна робота з сервісом і отримання корисних навичок. Наприкінці зустрічі проректор з навчальної роботи Світлана Хаджирадєва і помічник декана ФІТК, доцент кафедри КБ та ТЗІ Сергій Стайкуца обговорили зі спікером компанії YouControl формат і можливість подальшої співпраці й реалізацію майбутніх проєктів для студентів ДУІТЗ! Далі – більше!

До нових зустрічей!