Екскурсія школярів до музею зв’язку ДУІТЗ

20 жовтня до музею зв’язку ДУІТЗ (ОНАЗ ім. О.С. Попова) завітали учні 5-9 класів приватного ліцею «Вєда». Школярі дізнались про історію розвитку університету та ознайомились з експонатами поштового зв’язку, телефонії, телеграфії, радіо- і телеапаратури тощо. Музей зв’язку ДУІТЗ існує з 2005 року, та його колекція періодично поповнюється новими екпонатами. Зараз тут знаходиться понад 300 різних експонатів, які представляють усі основні етапи розвитку електрозв’язку: апарати телеграфного й телефонного зв’язку, радіоприймачі, телевізійна техніка, відеомагнітофони. Дітям продемонстрували декадно-крокову АТС на 100 номерів (1950 р.), координатну АТС, телефонний апарат (1929 р.), телеграфний апарат Морзе, телетайп зразка 1935 р., поліфонну пластинку 20-х років ХХ століття, довоєнний репродуктор (1953 р.) та багато інших унікальних експонатів. Дякуємо за співпрацю викладачам ліцею, завідувачці бібліотеки № 4 Чупріній О.А. та співробітнику наукового підрозділу університету Данилевському В.О.!