Борисевич Євгенія Георгіївна

старший викладач, асоційований член Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти

etigrova@gmail.com

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-4678-116X

GOOGLE SCHOLAR: https://scholar.google.com.ua

Менеджмент (спеціальність 126 інформаційно комп’ютерні технології, спеціальність 073 менеджмент, спеціальність 075 маркетинг, спеціальність 051 економіка), Організація виробництва ( спеціальність 051), Team- менеджмент (спеціальність 073 менеджмент), Тренінг командоутворення (спеціальність 061 журналістика), Побудування команди і робота в групі (спеціальність 125 кібербезпека та захист інформації).

На протязі науково-педагогічної діяльності створено  понад 80 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них є співавтором  в 5 підручниках для різних спеціальностей.

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в структурних підрозділах ( відділ маркетингу філії, адміністрація дирекції)  ПАТ Укртелеком та  АТ Укрпошта,  в відділі маркетингу телекомунікаційного оператора ПрАТ «Фарлеп-Інвест», на кафедрі менеджменту та математичного моделювання ринкових процесів         Одеського національного університету

ім І .І.Мечнікова, міжнародне стажування в Німеччині (International Internship “Digital Future: Blended Learning”, German -Ukrainian Innovation Network 2, Supported by DAAD German Academic Exchange Service DigIn.Net 2 Project), міжнародне стажування в Караганді, Казахстан (Information and communication technologies in the digital economy: the socio-economic, political, psychological aspect and their impact on the education system).

Викладала на курсах підвищення кваліфікації:

• для керівників структурних підрозділів ПАТ Укртелеком по тематиці «Практичне використання сучасних підходів до управління якістю»;
  • для керівників відділів маркетингу АТ Укрпошта по тематиці «Методологія маркетингових досліджень щодо затребуваності послуг поштового зв’язку»;
  • для керівників планово-фінансових підрозділів провайдерів телекомунікацій по тематиці «Розвиток клієнтоорієнтованості провайдера на основі  впровадження CRM-системи»

Вища освіта – Автоматичний електрозв‘язок, інженер електрозв’язку (Диплом з відзнакою серія ЖВ-1 № 126560, видано Державним закладом «Одеський електротехнічний інститут зв‘язку ім. О. С. Попова» 17 червня 1981 р.).

В системі вищої освіти працює з 1990 року, зокрема на посадах:

• викладача кафедри управління підприємствами зв’язку  Одеського електротехнічного інституту зв’язку ім. О.С. Попова (1990-1998 рр.);
  • старшого викладача кафедри Менеджменту та маркетингу Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова, потім Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку ( з 1998 р. по теперішний час)

Приймала активну участь в виконанні науково – дослідних робіт на замовлення провідних операторів телекомунікацій,  має  нагороду від керівництва АТ Укртелеком за актуальність та цінність дипломної роботи здобувача вищої освіти як  кращий дипломний керівник.