Змагання з настільного тенісу 2022

В Одесі, в спортивному комплексі “Arena Sport” відбулися змагання з настільного тенісу серед учнівської та студентської молоді, а також серед викладачів фізичного виховання.
Організатором змагань виступило Одеське обласне відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Залік проходив у різних категоріях – серед закладів вищої освіти, серед закладів передвищої освіти та закладів профтех освіти.
Команда студентів Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, під керівництвом доцента Кафедри фізичної культури і спорту, к.п.н. Світлани Пільової, також взяли участь у змаганнях. Нам приємно повідомити про успішний виступ студентів! Студент групи КН 3.03 Вєльчев Андрій став «срібним» призером змагань з настільного тенісу! А у командному заліку наша команда на 7 місці.
Вітаємо наших студентів та викладачів з участю у змаганнях! Бажаємо подальших успіхів!

Склад команди
Вельчєв А. КН 3.03К