В Україні створено безкоштовну платформу для вивчення англійської мови

До уваги викладачів та здобувачів вищої освіти!

За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України в рамках Дорожньої Карти впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні створено безкоштовну платформу для вивчення англійської мови!

На платформі можна пройти тестування для визначення рівня володіння англійською мовою, а також проходити навчання на різних сервісах та застосунках. Адаптивне тестування – найсучасніший метод тестування, що передбачає зміну послідовності тестових завдань у самому процесі тестування з урахуванням відповідей особи, яка проходить тестування, на попередні завдання. Принцип навчання: користувач тренує ті навички, які потрібні саме йому, стільки, скільки треба за часом, коли зручно, отримує моментальний зворотний зв’язок і набуває компетентності у користуванні мовою, впевненість в активному її використанні у відповідних ситуаціях.