Майбутні психологи проходять практику на базі БФ «‎Спадщина» та центру «‎Joy»

Студенти-психологи Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку вже більше півроку проходять практику з особливими дітьми на базі Благодійного фонду «‎Спадщина» та центру «‎Joy». Вони вивчають прийоми роботи з такими дітками, вчаться працювати з ними і досліджують, як зменшити кількість спалахів агресії, розбирають, як реагувати на таку поведінку дітей у моменти її прояву. Аутизм – це стан людини, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку. Він характеризується вродженим і всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати й адаптувати людину до соціального життя. Такі діти проявляють здібності – іноді просто геніальні – до малювання, музики, конструювання, математики тощо. При цьому інші сфери життя не будуть цікавити дитину. 2 квітня відзначався Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм. Центр «‎Joy» було як раз і створено для роботи з дітками з особливими потребами. Центр продовжує своє існування та роботу навіть в умовах воєнного стану. В межах різних програм центр «‎Joy» допомагає дітям з аутизмом адаптуватися й реалізувати свої здібності в суспільстві. Такі діти беруть участь у конкурсах, співають, малюють, танцюють, розповідають вірші. Вони вчаться проявляти свій потенціал. Уже багато років Благодійний фонд «‎Спадщина» долучається до цього заходу не тільки інформаційно, а й практикує роботу з дітьми з аутизмом та їхню соціалізацію.