Ректор Олександр Назаренко представив нового проректора ДУІТЗ

Сьогодні ректор Державного університету інтелектуальних технологій і зв‘язку Олександр Назаренко представив керівництву вишу нового проректора з науково-педагогічної діяльності та міжнародних зв‘язків Світлану Хаджирадєву. «Світлана Костянтинівна – відомий в Україні й за межами країни науковець. Вона є міжнародним експертом з професійного навчання публічних службовців, коуч-тренером і медіатором. Наш університет, попри складнощі, пов‘язані з воєнним станом, активно розвиває міжнародні відносини. Тільки у цьому навчальному році ДУІТЗ отримав статус ICT Academy Huawei, було підписано кілька договорів про співпрацю з іноземними вишами. Також ми беремо участь у відомих міжнародних проєктах, наприклад, ДУІТЗ став засновником Центру психологічної допомоги та соціальної адаптації, який працює при кафедрі психології, педагогіки та лінгводидактики за грантом ЮНІСЕФ.  Другий рік поспіль викладачі ДУІТЗ беруть участь у проєкті американського фонду USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Університет є базою багатьох міжнародних науково-практичних конференцій. Зазначимо також, що у нас відкрито набір студентів у бакалаврат за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Впевнений, досвід Світлани Костянтинівни в цій галузі дозволить суттєво підвищити рівень підготовки майбутніх фахівців з публічного управління та адміністрування», – зазначив Олександр Аскольдович. Світлана Хаджирадєва – доктор наук з державного управління, професор, чинний член Академії наук публічного управління, почесний професор Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Член науково-методичної ради МОН України (комісія за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», 3-х спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій за спеціальністю «Державне управління» та низки редколегій вітчизняних і міжнародних фахових видань з публічного управління та адміністрування. Світлана Хаджирадєва зробила вагомий внесок у розвиток теорії та методології публічного управління та публічної служби. Під її науковим консультуванням і керівництвом захищено 3 докторські й 11 кандидатських дисертацій. Трудовий шлях С. К. Хаджирадєвої розпочався в Ізмаїльському державному педагогічному інституті у 1992 році на посаді викладача кафедри педагогіки і психології. Науковиця також має великий досвід керівної роботи, зокрема на посадах завідувача кафедри андрагогіки Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2001—2003 рр.), завідувача кафедри управління освітніми закладами та державної служби, декана факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського (2006—2013 рр.), начальника навчально-наукового відділу Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України (2013—2014 рр.), з 2016 року — завідувача кафедри публічного управління та публічної служби. Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування за напрямом дисциплін, що викладає, в Північно-Лондонському університеті (Велика Британія, 2001), Університеті «ТУРАН» (Республіка Казахстан, 2012, 2013), Карлсруйському технічному університеті (Німеччина, 2013, 2015), Королівському технічному університеті (Швеція, 2014), Університеті Аліканте (Іспанії, 2015), Інституті психології Гамбурзького університету (Німеччина, 2016), Університеті Миколаса Роміреса (Литва, 2019) та інш.