Укладена угода про співробітництво із Всесвітнім клубом одеситів

Кафедра міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права (факультет БСК) уклала угоду про співробітництво з Громадською організацією «Всесвітній клуб одеситів». У межах співробітництва передбачені заходи з організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 061 «Журналістика» на базі видання «Одеській маяк» та альманаху «Дерибасівська – Рішельєвська», участь студентів у публічних заходах і PR-кампаніях. Завідувач кафедри, доктор політичних наук Олексій Кокорєв зазначив, що таке співробітництво надасть можливість підвищити практичну підготовку майбутніх журналістів, посилить їхні фахові компетенції, підходи до організації роботи у сфері журналістики та зв’язків з громадськістю. Всесвітній клуб одеситів був заснований у 1990 році. Під його егідою проводяться творчі конкурси, фестивалі, виставки. У художній галереї клубу виставляють свої роботи художники, фотографи Одеси й гості з інших міст і країн. Тут проходять презентації книг, що вийшли в Одесі, прес-конференції з гостями міста. Декілька років тому відновилася робота знаменитої «Зеленої лампи», що зібрала молодих одеських письменників і поетів.  Клуб є ініціатором багатьох просвітницьких міських акцій.