До нашого університету завітав міжнародний оглядач Пер Ніхольм

12 червня 2023 року в Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку завітав міжнародний оглядач та кореспондент з Данії Пер Ніхольм. З відомим гостем зустрівся ректор університету Олександр Назаренко. Під час зустрічі були обговорені можливості подальшого співробітництва й координації практичної підготовки майбутніх журналістів, які навчаються в ДУІТЗ. Також Пер Ніхольм зустрівся з в.о. декана факультету бізнесу та соціальних комунікацій, д.е.н., проф. Чукурною О.П., завідувачем кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права, д.п.н. Кокорєвим О.В., колегами і студентами спеціальності 061 «Журналістика». Під час творчої зустрічі відбувся обмін думками щодо ситуації в Україні й ролі Європейського Союзу в підтримці українського народу. Пер Ніхольм розповів, що, перебуваючи в Україні в 2022 році, він надихнувся стійкістю наших людей. Свої враження данський журналіст виклав у книзі, яку присвятив мужності українців у їхній боротьбі за свою незалежність. На зустрічі були сформовані вектори подальшої взаємодії, обговорювалися можливості запровадження міжнародної співпраці з практичної підготовки здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 061 «Журналистика».