Дотримайся поради від кіберполіції і захисти себе від шахраїв

Що слід пам’ятати, аби завадити злодіям зламати ваші сайти, сторінки у соціальних мережах, поштові скриньки тощо?

Поліцейські, які спеціалізуються на попередженні, виявленні, припиненні та розкритті кримінальних правопорушень, пов’язаних із використанням електронно-обчислювальних машин, телекомунікаційних та комп’ютерних інтернет-мереж і систем, застерігають: задля власної кібербезпеки не можна використовувати один пароль для різних сайтів і мереж. Адже зламавши його на одному із ваших ресурсів, вони з легкістю отримають доступ до всіх інших.

Кіберполіцейські наголошують, що ваші паролі повинні відрізнятися. Крім того, вони мають бути унікальними та складними до кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж, персонального кабінету тощо.

Використовуйте різні паролі. Не давайте шансу аферистам ошукати вас.