У ДУІТЗ проходив захист кваліфікаційних робіт бакалаврів

26 червня в ДУІТЗ на факультеті електроніки, автоматизації та метрології успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів – студентів з Туркменістану  спеціальності 175 «Інформаційно–вимірювальні технології».

Нагадаємо, що навчання на спеціальності 175 «Інформаційно–вимірювальні технології» відбувається за освітньою програмою «Державний нагляд, метрологія та міжнародна стандартизація».

Після отримання диплома бакалавра випускники мають можливість продовжити навчання (1,5 року) та отримати свій перший науковий ступінь магістра за освітньою програмою «Інженерія якості. Метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції».

Бажаємо нашим випускникам здійснення всіх заповітних мрій і досягнення успішних результатів у роботі, а також не зупинятись на досягнутому й постійно покращувати свій професійний рівень!