Зустріч з керівником IT ESC Hub в БО БФ «‎Фонд освітніх ініціатив» Ксенією Захарченко

Сьогодні в ДУІТЗ відбулась зустріч з керівником IT ESC Hub в БО БФ «‎Фонд освітніх ініціатив» Ксенією Захарченко. Ректор університету Олександр Назаренко обговорив можливості подальшого співробітництва з організацією й розповів про різні ІT-розробки, впроваджені в нашому виші. Також було розглянуто питання щодо можливості практичної підготовки студентів та проходження ними стажування в компанії.

На зустрічі були також присутні проректор з наукової роботи Катерина Танащук та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Світлана Хаджирадєва. Вони розказали про нові проєкти, які вже існують або розробляються в ДУІТЗ, а також про те, як розвивається напрям робототехніки в університеті.

Нагадаємо, що ДУІТЗ нещодавно став учасником ініціативи «WiFi в укриттях», яка була започаткована Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.