28 липня – День Української Державності

28 липня 2023 року Україна вже вдруге поспіль в умовах повномасштабного вторгнення сусідньої держави-агресора відзначає День Української Державності. Це свято було запроваджено 24 серпня 2021 року під час урочистостей з нагоди 30-річчя Незалежності України. Саме тоді Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про День української державності».

День Української Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського рівноапостольного князя Володимира Великого та святкують День Хрещення Русі–України. Саме 28 липня 988 року князь Володимир прийняв християнство та охрестив свій народ.

Цінуємо те, за що боролися наші предки, те, за що зараз проливається кров кожного українця, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Будьмо єдними, працюймо на перемогу, підтримуймо наші Збройні Сили та один одного!