24 серпня – День Незалежності України

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. У цьому році ми святкуємо 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни.

За часи війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці.

У 1991 році 346 народних депутатів ВР УРСР прийняли постанову «Про проголошення незалежності України» та Акт проголошення незалежності України. Це стало початком нового етапу розвитку демократичної сучасної Української держави.

16 липня 1991 року в Україні вперше святкували День Незалежності, пізніше дату перенесли на 24 серпня.

У цьому році через небезпеку російських ракетних ударів масові заходи в Україні знову заборонені.

Незалежність України – це запорука вільного розвитку держав і народів Європи. Нині в умовах агресії з боку Росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність.

ДУІТЗ вітає всіх з цим прекрасним святом та бажає добробуту й миру, щастя та удачі!