Університет відвідав заступник Голови Держпродспоживслужби Сергій Захарін

Держаний університет інтелектуальних техлогій і зв’язку відвідав заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Захарін.
Під час візиту відбулося засідання круглого столу на тему подальших комунікацій та співпраці ДУІТЗ з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Також високий гість відвідав науково-виробничі та навчальні лабораторії:
– технічних засобів охорони та захисту інформації,
– комп’ютерних наук,
– радіоелектронних вимірювань,
– вимірювання імпульсної техніки,
– освітніх вимірювань.
Сергій Захарін разом з ректором ДУІТЗ Олександром Назаренком та керівництвом вишу відвідав навчальні аудиторії й оглянув експозицію унікального музею метрології та вимірювальної техніки. В експозиції широко представлені засоби вимірювальної техніки минулих років вітчизняного й іноземного виробництва, відтворено розвиток метрології з кінця XIX ст. до наших днів, основні етапи становлення та розвитку одного з підрозділів ДУІТЗ.