«Стійка Україна»: відбувся перший експериментальний тренінг з міжсекторальних кризових симуляційних навчань

27-29 жовтня 2023 року в Києві відбувся перший експериментальний тренінг з міжсекторальних кризових симуляційних навчань, реалізований командою естонської програми «Стійка Україна» в партнерстві з українською громадською організацією «Школа Медіапатріотів» та за підтримки Посольства Естонії в Україні.

Для участі в проєкті були запрошені 16 представників з Дніпропетровської й Одеської областей, які в інтерактивній формі досліджували можливості застосування симуляційних кризових навчань та інструменти поширення набутого досвіду серед колег для посилення громадянської стійкості.

Представницею від ДУІТЗ була Ганна Ятвецька, доцент кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ-права.

До програми тренінгу були включені загальні лекції та воркшопи, спрямовані на поглиблення розуміння концептів «стійкість», «криза», тощо, а також напрацювання механізмів міжсекторальної взаємодії українського суспільства в громадах Дніпропетровської й Одеської областей.