21 листопада кожного року весь світ відзначає День телебачення

Дату святкування обрано на згадку про день проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму ООН.

У ДУІТЗ щороку відзначають Всесвітній день телебачення, адже наш заклад дуже тісно пов’язаний із цим святом.
«Нашими студентами, викладачами та випускниками ще академії зв’язку проводилися різні дослідження й було зроблено чимало проривних відкриттів у галузі телебачення. У музеї зв’язку ДУІТЗ знаходяться деякі експонати телевізійної техніки. Завдяки випускникам нашого університету зараз у кожної людини є можливість вільно дивитись телевізійні програми та дізнаватись свіжі новини. Телебачення зараз відіграє величезну роль у нашому суспільстві, об’єднуючи нас, розповідаючи дивовижні історії й передаючи новини про важливі події з усього світу. Вітаю всіх із цим святом та бажаю цікавих і гарних новин, наснаги, миру та приємного перегляду улюблених передач і фільмів», – зазначив ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко.