Фахівцями технічного комітету стандартизації «Якість освітніх послуг» гармонізовано стандарт з дуальних систем навчання

ДУІТЗ виконує функції секретаріату національного технічного комітету стандартизації ТК163 «Якість освітніх послуг», основною діяльністю якого є розробка національних і гармонізація європейських стандартів у сфері надання освітніх послуг.

Об’єкти стандартизації ТК 163: керування якістю освітніх послуг.

Керівництво комітету: голова – професор Леонід Коломієць, заступник – доцент Олег Грабовський, відповідальний секретар – доцент Антоніна Габер.

В планах комітету на 2024 рік гармонізація європейських стандартів: 2021 Освітні та навчальні послуги – Вимоги до дистанційного навчання; 2018 Оцінка результатів навчальних послуг – Керівництво; Послуги з вивчення мови — Вимоги; 2017 Навчальні послуги за межами формальної освіти — Вимоги до послуг; 2023.10 Освітні організації. Вимоги до органів, що здійснюють аудит та сертифікацію систем менеджменту освітніх організацій.