Студентам розповіли про систему безпеки Ajax

Чули про українську систему безпеки Ajax?
З 2017 року – це найтитулованіша бездротова система безпеки.
Зараз компанія Ajax Systems – це 100+ пристроїв у портфоліо, 2 500 000 кінцевих користувачів та 2700 працівників.

Наші партнери надали студентам ДУІТЗ чудову можливість отримати практичні навички роботи в екосистемі Ajax.
Комплект обладнання дозволив відпрацювати ланку сценаріїв на новітній централі Fibra. Заняття проводилось у лабораторії технічних засобів охорони (керівник – к.філос.н., доцент каф. КБ та ТЗІ Стайкуца С.В.) у межах спецкурсу «‎Комплексні системи безпеки»‎ для магістрів спеціальності 125 «‎Кібербезпека та захист інформації»‎.

Відгук від студентів такий: «Круто! Якщо б усі лабораторні роботи були такими!»
Тож спасибі партнерам, що надаєте можливість перетворювати ідеї в яскраві рішення!

Масштабованість, модульність – це критерії, які допоможуть розробити цикл лабораторних робіт і впровадити їх у навчальний процес.

Студентам ДУІТЗ – краще обладнання й нові можливості