Студенти ДУІТЗ взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Голодомор. Історія. Постпам’ять» присвяченій 90-річчю голодомору

21 листопада викладачі та студенти ДУІТЗ взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції фахівців закладів освіти «Голодомор. Історія. Постпам’ять» до 90-х роковин Голодомору.

Під час конференції всі учасники обговорили періоди Голодоморів в Україні, вшанували пам’ять загиблих, а також розглянули історію Голодомору та події, що цьому передували.

Дякуємо всім за участь у конференції.
Вшановуємо пам’ять загиблих від цих страшних подій, пам’ятаємо та обов’язково переможемо!

Дякуємо всім за участь у конференції.