Гуркліс Ірина Володимирівна

• Математичні методи дослідження операцій,
  • Теорія алгоритмів,
  • Теорія прийняття рішень,
  • Технології розподілених систем та паралельних обчислень,
  • Комп’ютерна схемотехніка і архітектура комп’ютерів,
  • Управління ІТ-проєктами.

Гуркліс І.В. навчається в аспірантурі за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», бере участь в навчальній, науковій, організаційній та виховній діяльності. Навчальні заняття проводить українською та англійською мовами.
Була учасницею міжнародних освітніх проектів, таких як DigIn.Net, Erasmus+ project (Jean Monnet module), RISTES. За програмою академічної мобільності викладача Гуркліс І.В. проходила стажування в Anhalt University of Applied Sciences (м. Кетен, Німеччина), де була залучена до узгодження спільних магістерських програм за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» в межах програми Double Degree Program.
Підтримує концепцію «навчання впродовж життя»: регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах, відвідує вебінари, проходить стажування. Має сертифікати від провідних IT-компаній таких та освітніх платформ, як Google, EPAM, Global Logic, Prometheus.

Ступінь вищої освіти –  магістр зі спеціальності «Інформаційні мережі зв’язку» (Диплом з відзнакою, серія СК №27561213, видано Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова 30.06.2005 р.).

В системі вищої освіти працює з 2005 року:

• викладачем кафедри Комп’ютерних наук ДУІТЗ (з 1.09.2022). Одночасно працює в деканаті факультету Інформаційних технологій та кібербезпеки  в якості відповідальної особи за навчальну та навчально-методичну роботу;
  • старшим викладачем кафедри Інформаційні технології  ОНАЗ   ім. О.С. Попова (2018 р);
  • викладачем кафедри Комутаційних систем (до 2018 р).