Заврак Микола Васильович

• Комп’ютерна дискретна математика;
  • Теорія алгоритмів;
  • Математичні методи дослідження операцій;
  • Технології розподілених систем та паралельних обчислень;
  • Інженерія програмного забезпечення для паралельних та розподілених систем;
  • Моделювання та верифікація програмного забезпечення;
  • Введення до фаху

Вчений має понад 57 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них 1 публікація, що індексуються у наукометричних базах Scopus.

Підвищував кваліфікацію та проходив стажування в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова

• Вчене звання – доцент (Атестат доцента, серія ДЦ АР, №003150, виданим Одеською державною академією будівництва та архітектури, за спеціальністю кафедри прикладної математики та обчислювальної техніки від 30 листопада 1995 р., протокол № 3.
  • Науковий ступінь – кандидат технічних наук зі спеціальності 05.23.17 – будівельна механіка. (Диплом кандидата наук, серія КД № 050455, Рішення Одеським інженерно-будівельним інститутом від 15 жовтня 1991 р., протокол № 49).
  • Ступінь вищої освіти – інженер будівельник зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво», присвоєна кваліфікація інженер будівельник (Диплом серія Б-І № 581421, видано Одеським інженерно-будівельним інститутом 30 червня 1976 р.).

В системі вищої освіти працює з 1977 року, зокрема на посадах:

• аспірант кафедри прикладної математики та обчислювальної техніки Одеського інженерно-будівельного інституту (1977-1980 рр.);
  • викладач кафедри прикладної математики та обчислювальної техніки Одеського інженерно-будівельного інституту (1983-1991 рр.);
  • доцента кафедри прикладної математики та обчислювальної техніки і САПР Одеського інженерно-будівельного інституту (1991-2007 рр.);
  •  доцент кафедри Інформаційних технологій і прикладної математики Одеської державної академії будівництва та архітектури (2007-2019 рр.);
  • з січня 2019 року по теперішній час – доцент кафедри Комп’ютерних наук Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку