Бабіч Юрій Олегович

ORCID: 0000-0002-7888-7591

• Скриптові мови програмування,
  • Вебтехнології та вебдизайн,
  • Аналіз вимог до програмного забезпечення,
  • Інтелектуальний аналіз даних тощо.

Загалом має понад 20 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них 5 публікацій, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Підвищував кваліфікацію та проходив стажування в Анхальтському університеті прикладних наук (Німеччина); Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова.

• Науковий ступінь – кандидат технічних наук зі спеціальності 05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі.

Практична діяльність

Трудову діяльність розпочав на кафедрі комутаційних систем (2003 р.). Закінчив магістратуру ОНАЗ ім. О.С. Попова у 2005 р. Працював на кафедрах мереж зв’язку, вищої математики.

Виконував обов’язки відповідального за міжнародні проєкти ННІ ІКПІ, під час виконання яких реалізовував та адміністрував програми студентської та викладацької мобільності, включаючи програми подвійних дипломів (магістрів і бакалаврів 121, 122, 172 спеціальностей), стажувань, спільних наукових заходів та гостьових лекцій.

З 2020 року є старшим викладачем кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.

Коло наукових інтересів

Предиктивний моніторинг, машинне навчання, блокчейн, аналіз Big Data.